doktor

Temel inşaat ustasıymış. Bir gün Temel inşaatta çalışırken, iskeleden düşen bir tahta nasıl olduysa Temel'in kulağının kopmasına sebep olmuş. İnşaattaki diğer işçiler apar topar Temel'i ve kopan kulağı kapıp hastaneye koşmuşlar. Doktorlar baygın halde hastaneye gelen Temel'e ilk müdehaleyi yapıp, kopan kulağı da yerine dikmişler.

Temel kendine gelmiş ilk iş kulağını kontrol etmiş. Sargıya alınmış kulağını biraz kontrol ettiklten sonra:

- Ula uşağum haçan pu penum kulağum değildur!

Oy ver:
loading
4(61 oy)

Tıp Fakültesi birinci sınıfta profesör öğrencileri kadavranın başında toplamış ve arkadaşlar demiş:

- İlk kural; kadavradan iğrenmeyeceksiniz, mideniz bulanmayacak!

Sonra kadavranın arkasını çevirir, parmağını kadavranın k...çına sokar ve sonra da ağzına götürüp yalar, tüm öğrenciler iğrenerek bakarlar ama çare yoktur hepsi de aynı hareketi tekrarlarlar. Bütün sınıf aynı işlemi yaptıktan sonra profesör yeniden kadavranın başına geçer ve arkadaşlar der:

Oy ver:
loading
4.5(7 oy)

Yaşlı bir amca bir gün sperm testi için doktora gitmiş. Doktor buna kavanoz vermiş: “Bunu doldur gel, testi yapalım!” demiş. Yaşlı amca ertesi gün gelmiş fakat kavanoz boşmuş. Doktor sormuş: “kavanoz niye boş” diye adam cevap vermiş:

- Doktor bey ben evde sağ elimle denedim olmadı, sol elimle denedim olmadı, sonra karım sağ eliyle denedi olmadı, sol eliyle denedi olmadı, sonra ağzıyla denedi gene olmadı. Daha sonra bizim komşuyu çağırdık. Komşunun karısı geldi. O da önce sağ eliyle denedi olmadı, sonra sol eliyle denedi olmadı, sonra o da ağzıyla denedi gene olmadı…

Oy ver:
loading
2.5(3 oy)

Şoför çarptığı yayayı teselli eder:

- Şansınız varmış, size çarptığım yer tam doktorun karşısı.

Yerdeki inleyerek cevaplar:

- İşte o doktor benim.

Oy ver:
loading
3.5(9 oy)

İnşaat amelesi viziteye çıkıp haftalardır tuvalete çıkamadığını söylemiş. Doktor muayene edip, amelenin külotunu indirip masaya yatmasını istemiş. Amele denileni yapınca; doktor içeriden getirdigi beyzbol sopasını, 3-4 kere sertçe indirmiş amelenin poposuna.

- Tamam, demiş. Şimdi tuvalete gidin!

Birkaç dakika sonra tuvaletten rahatlamış olarak çıkan amele:

- Sağol doktor bey, demiş. Hep böyle kalabilmek için ne yapmalıyım?

- Birşey yapmana gerek yok, demiş doktor. Tuvaletini yaptıktan sonra poponu çimento torbasıyla silme yeter!...

Oy ver:
loading
3.5(3 oy)

Sayfalar