Genel Kurallar

  1. Üyelik şartı yoktur fakat isteyen üye olabilir. Üye olmayanların gönderecekleri mesajlar, yönetici onayı bekleyeceğinden geç yayınlanabilir. Üye olmak için tıklayın.
  2. Sihirli Hikaye sitesine yorum ya da içerik eklerken; ahlak kurallarına aykırı, yasadışı söz ve eylemlerden kaçınınız. Müstehcen içerikli paylaşım yapmayınız.
  3. SihirliHikaye.com sitenin amaçlarına uygun olmayan, eleştiri dozajını aşan, yasadışı söz ve eylemler içeren, herhangi bir şahsın kişilik haklarını zedeleyici, küçük düşürücü, hakaret niteliği taşıyan yorumları yayımlamama/yayımdan kaldırma hakkını saklı tutar. Ayrıca böyle bir amaca hizmet eden üyeler siteden uzaklaştırılacaktır.
  4. Sihirli Hikaye yazdığınız her türlü görüş ve önerilerinize, mesaj ve yorumlarınıza değer vermektedir. Bu sebeple; yazılan, küfür ve/veya hakaret içerikli mesajların ilgili kısımları sansürlenerek yayınlanabilir.
  5. Telif Hakkı kapsamında bulunan içerik, sadece sahibi tarafından paylaşılabilir. Sihirli Hikaye'nin telifli eserinizi yayınladığını düşünüyorsanız kaldırılması için yönetimini uyarınız.
  6. Yazıların sorumluluğu yazıyı yazan kullanıcıya ya da ziyaretçiye aittir. Telif hakkı veya intihal durumunda Sihirli Hikaye sitesi hiçbir sorumluluk kabul etmez. Sihirli Hikaye sitesi bu kapsamda bir içerikten haberdar olduğunda yayından kaldıracaktır.
  7. Talep gelmesi durumunda ilginç fikir sahiplerine yazarlık tayin edilebilir.
  8. Fikir ve önerilerinizi belirterek sitenin gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.