Bermuda Şeytan Üçgeni

Merhaba sevgili okuyucularımız. Huzurlarınızda yine ben ve yine bir gerçek olay. Bu yazıyı yazmayı uzun zamandır istiyordum Kısmet bu akşamaymış. Zannediyorum ki bir çok insan bu esrarengiz yerin adını duymuştur. Bazı filmlerde bile geçmiştir. (Mesela Percy Jackson Canavarlar Denizi) Atlantik Okyanusunda bulunan bu esrarengiz yer bu güne kadar birçok tuhaf olaya ev sahipliği yapmıştır. Birçok gemi birçok uçak kaybolmuştur. Denizde bulunan bu bölgeye kimse yaklaşamamaktadır. Birçoğunuzun bildiği üzere uzun zamandır korku araştırmaları yapmaktayım. ' Tepenin Gözleri Gerçeği ' yazımda da belirttiğim gibi daha önce bu tarz yazılar yazmak gibi bir planım olmadığı için ulaştığım bilgileri de kaydetmiyordum. Ama bu bana bir ders oldu artık aldığım her bilginin kaynağını not ediyorum. Daha önce edindiğim bilgilerden bahsetmek istiyorum sizlere.

Bu esrarengiz yerde bu olayların başlaması biraz eskilere dayanıyor. Bir gün o bölgeye giden bir gemi kaybolur ve bir daha haber alınamaz. Bunun üzerine bir gemi daha yollarlar ama sonuç değişmez. Başka gemilerde gider ama hiç biri geri dönemez. Fakat bu giden gemiler arasında tam teçhizatlı bir gemi gönderilir ve gemide efendim doktorundan tutunda dalgıçına kadar birçok insan vardır. Bu gemide gidip kaybolunca bu iş ile uğraşan insanların iyice eli kolu bağlanır. Hatta birkaç tanede uçak gönderirler ama uçaklarda gemiler ile aynı kaderi paylaşır. Ekip kara kara düşünürken uzun bir müddet sonra tam teçhizatlı gemi görülür ufukta. Bunun üzerine tesiste bayram havası eser. Sonunda oraya gidip geri gelebilen birileri olduğu için ve neler yaşadıklarını anlatabilecekleri için çok sevinirler. Fakat gemi limana yanaşır ve işte o ekipteki birçok insan hayatının en tuhaf belkide en ürkütücü olayına tanık olur. Çünkü geminin içinde kimse yoktur ve onlardan geriye küçük bir iz bile kalmamıştır. Bu durumdan dolayı birçok bilim adamı ve bu olay ile ilgilenen insan istifa eder ve birçoğu psikolojik tedavi görmeye başlar. Hatta ha kimisi bunu bir uyarı mesajı olarak algılar ve artık uğraşmamaları gerektiğini düşünür. Gerçekten empati yapmanızı rica ediyorum. Muhtemelen tüyleriniz diken diken olacaktır.

Evet böyle enteresan olayları var bu bölgenin. Yapılan son açıklamalara göre orada bir doğal gaz hattı varmış. Efendim manyetik bir alan oluşturuyormuş da o yüzden bu olaylar oluyormuş. Hadi hepsini kabul ettim tamam ama bu geminin kendi kendine gelmesini ve içinde hiçbir mürettebatın bulunmamasını kim açıklayabilir? Evet bilim adamları uçuk insanlardır ve kanımca kendilerini pek sevmem. Genellikle yanılmada müthişdirler çünkü. (Örneğin 2013 dünyanın sonuydu Neptün yıkıp geçecekti) Bütün bu olayların elbette ve elbette bilimsel açıklaması olduğu gibi birden dinsel açıklaması var. Dinsel açıklamayı doğru dürüst yapan insanlarda çok nadir bulunduğundan ve bu bölge ile alakalı açıklamalar yapılamadığından insan ister istemez acaba oranın sırrı ne diye düşünüyor. Bir arkadaşımda o bölgede çekim yapan bir helikopterin kamerasından gördüklerini anlatmıştı. Suyun üzerinde dikkat ediniz suyun üzerinde tuhaf semboller varmış ve bu sembollerin ne olduğunu çözememişler. Bu bilgileri resmi kaynaklardan bulmaya çalışacağım ve bulduğum gibi de sizlerle paylaşacağım. Orada garip bir şeyler var. Kimisine göre Atlantis ile alakalı, kimisine göre uzaylılar ile alakalı hatta ha o bölgede sık sık ufolara rastlanıldığı da ulaşabildiğimiz bilgiler arasında. Uzun lafın kısası enteresan bir durum var ortada ve dediğim gibi umarım daha sağlam bilgiler bulup kanıtları ile birlikte sunabilirim sizlere. Hoşça kalın, esen kalın.

Oy ver:
loading
4(39 oy)