iğneleme

85 yaşında bir adam doğumhane kapısında beklemektedir. Doğum odasından çıkan hemşire şöyle bir bakındıktan sonra yaşlı adama sorar:

- İçeride doğum yapan kadın yakınınız mı?

- Evet, eşim!

- Ama bayan 25 yaşlarında...

- Tamam işte, eşim o. Niye şaşırdınız, baba olamaz mıyım yani?

- Yok... Aklıma benim dedem geldi de!

- Nesi varmış dedenizin?

Oy ver:
loading
2(13 oy)

Adam patronuyla samimiyetine güvenerek anlatmaya başlar:

- Patron dün gece rüyamda sizi gördüm. İkimiz de aynı uçağa binmişiz. Uçak havadayken nasıl oluyorsa ikimiz de uçaktan düşüyoruz. Nasıl oluyorsa siz bal çukuruna, ben de afedersiniz b...k çukuruna düşüyorum.

Patron hemen gururla atılmış:

Oy ver:
loading
4(58 oy)

Yaşlı kadın yeni evlendirdiği kızının evine gitmiş. Kızı kendisini, çırılçıplak bir halde karşılayınca şaşırarak sormuş:

- Kızım bu ne hal hiç bu halde kapı açılır mı? diye.

Kız da annesine:

- Üzerimde aşk elbisesi var anne! Nasıl oldu da fark edemedin? demiş.

Yaşlı kadın eve gidince hemen oda kızı gibi aşk elbisesini giymiş ve kocasını beklemeye başlamış. Aradan biraz zaman geçtikten sonra kapı çalmış ve gelen kocasıymış. Hemen kapıyı büyük bir heyecanla açmış. Tabii adam gördüğü manzara karşısında şaşkınlığını attıktan hemen sonra:

Oy ver:
loading
3.5(39 oy)

Yaşlı bir adam her hafta eşeği ile şehre odun satmaya geliyormuş. Berberin önünden geçerken, berber sormuş:

- Amca bu ne?

Amca:

- Odun!

Berber:

- Ben sana kodum!

Yaşlı adam üzülmüş ve bunu kafaya takmış. Ertesi hafta yine şehre gelmiş. Bu sefer eşeği bir yere bağlamış ve o berbere gitmiş. O sırada berber traş yapıyormuş. Amca berbere sormuş:

Oy ver:
loading
4(11 oy)

Bir grup kız arkadaş birlikte tatile çıkmışlar. Kalacak yer ararlarken beş yıldızlı bir otelin üzerindeki; "Yalnızca bayanlar için!" yazısı dikkatlerini çekmiş. Grupta erkek olmadığı için burada konaklamaya karar vermişler. Resepsiyondaki akıllara ziyan derecede yakışıklı genç, bayanlara otel hakkında küçük bir brifing vermeye başlamış:

- Otelimiz beş katlıdır. Katları teker teker gezip arzunuza göre istediğiniz herhangi bir katta kalabilirsiniz. Herhangi bir kata çıkar çıkmaz göreceğiniz, o katta neler olduğunu açıklayan tabelalar size yardımcı olacaktır. Yalnız dikkat etmeniz gereken husus; bir kez üst kata çıktınız mı bir daha alt kata inemezsiniz.

Oy ver:
loading
4(38 oy)

Sayfalar