Vosvos

Adamın biri Vosvos model otomobiliyle otoyolda ilerlerken birden arabası bozulmuş. Otomobili güç bela kenara çekmiş. "Sorunun ne olduğunu bulabilir miyim" diyerek kaputu açmış. Bir şey anlamamış. O sırada yardımsever bir şoför, yanında durup seslenmiş:

- Dostum bir problem mi var?

Adam "Evet. Yolda kaldım." demek için kafasını bir uzatmış ki; bir de ne görsün? Yanında bir Ferrari duruyor.

- Evet demiş. Arabam bozuldu!

Ferrari'nin şoförü demiş:

- Gelin en yakın tamirciye kadar arabanızı çekeyim.

Adam kabul etmiş. Vosvos'u Ferrari'nin arkasına bağlamışlar. Ferrari fren yapınca Vosvos ona çarpmassın diye adam Vosvos'unun direksiyonuna geçmiş. Ferrari'nin şoförü; "Bir problem olursa selektör yaparsınız" demiş. Yola koyulmuşlar.

Sakin sakin ilerlerken bir BMW gelip Ferrari'yi sollamış. Ferrari'nin şoförü bunu kendine yedirememiş, arkasında bağlı Vosvos'u unutup o da basmış gaza. Ferrari hızlanınca Vosvos'un şoförü panik yapmış, o da Ferrari'nin şoförünü uyarmak için selektör yapmaya başlamış. Tam da bu sırada tesadüfen bu üç arabanın üzerinden geçen helikopterli otoyol devriyesi merkeze anons geçmiş:

- Merkez tüm ekipleri dikkatine! Şu anda otoyolda bir Ferrari ve bir BMW yarış yapıyor. Hemen arkalarında da bir Vosvos selektör yapıp yol istiyor!...

Oy ver:
loading
4(88 oy)