anne

Adamın annesini ve babasını "Canice öldürmek" suçundan yargılanıyormuş. Bütün deliller gayet açıkmış. Deliller, tanık ifadeleri derken... Hakim ağırlaştırılmış müebbet hapis kararını açıklamadan önce sanığa sormuş:

- Karar açıklanmadan önce son bir sözünüz var mı?

Adam boynunu bükmüş:

- Benim gibi öksüz ve yetim bir insana acıyın hakim bey!

Oy ver:
loading
4(160 oy)

Küçük Temel bir gün sokakta oynarken, yoldan geçen hamile bir kadın dikkatini çekmiş. Çocukluğun verdiği masumiyetle kadının yanına gidip sormuş:

- Teyze senun karnunta ne var?

Hamile kadın tebessüm edip cevap vermiş:

- Sen ne tatlı şeysin öyle! Benim karnımda bebeğim var tatlım benim.

Temel yine sormuş:

- Teyze sen uşağuni sevmeyu musun?

Oy ver:
loading
4(209 oy)

Adamın biri varını yoğunu oğlu için harcıyormuş. Oğul da ne bulursa har vurup harman savuruyormuş. Zaman içinde babanın elinde avucunda pek bir şey kalmamış. Para çevirilebilecek her şeyi satıp bir makina almış. Oğlunu makinanın başına götürmüş. Almış karşısına:

- Bak oğlum bu makina elimizde kalan son şey. Bunu da sen işleteceksin. Şimdi bak; makinenin bir tarafından ineği atıyorsun diğer taraftan sosis olarak çıkıyor.

Oy ver:
loading
4(12 oy)

Bir kız her gün evine mücevherle ya da pahalı bir eşyayla gidiyormuş. Annesi her gün soruyormuş; "Kızım bu eşyaları nereden buldun?" diye... Kız da her akşam aynı bahaneyi sunuyormuş; "Piyangodan çıktı anneciğim." Kadın defalarca konuyu kızla konuşmayı denemiş ama yetişkin kızına bir türlü söz geçiremiyormuş.

Oy ver:
loading
3.5(14 oy)

Bir gün kız anne babasının yanına gelir ve "Ben çok büyük bir hata yaptım. Evlilik dışı hamile kaldım. Beni hamile bırakan adam, akşam üzeri sizinle tanışmaya gelecek haberiniz olsun!" der. Duydukları karşısında şok olan baba; "Gelsin bakalım, ben o ırz düşmanına haddini bildirmesini bilirim!" diye ortalığı ayağa kaldırır.

Akşama doğru kızı hamile bırakan adam, kırmızı bir Ferrari ile kapıya yanaşır. Adamın kılık kıyafeti gayet şık, hali vakti yerinde olduğu bellidir. Kızın babası biraz afallar. Adam aileye kendini tanıttıktan sonra:

Oy ver:
loading
3.5(13 oy)

Sayfalar