iğneleme

Bir grup kız arkadaş birlikte tatile çıkmışlar. Kalacak yer ararlarken beş yıldızlı bir otelin üzerindeki; "Yalnızca bayanlar için!" yazısı dikkatlerini çekmiş. Grupta erkek olmadığı için burada konaklamaya karar vermişler. Resepsiyondaki akıllara ziyan derecede yakışıklı genç, bayanlara otel hakkında küçük bir brifing vermeye başlamış:

- Otelimiz beş katlıdır. Katları teker teker gezip arzunuza göre istediğiniz herhangi bir katta kalabilirsiniz. Herhangi bir kata çıkar çıkmaz göreceğiniz, o katta neler olduğunu açıklayan tabelalar size yardımcı olacaktır. Yalnız dikkat etmeniz gereken husus; bir kez üst kata çıktınız mı bir daha alt kata inemezsiniz.

Oy ver:
loading
4(38 oy)

Adam patronuyla samimiyetine güvenerek anlatmaya başlar:

- Patron dün gece rüyamda sizi gördüm. İkimiz de aynı uçağa binmişiz. Uçak havadayken nasıl oluyorsa ikimiz de uçaktan düşüyoruz. Nasıl oluyorsa siz bal çukuruna, ben de afedersiniz b...k çukuruna düşüyorum.

Patron hemen gururla atılmış:

Oy ver:
loading
4(58 oy)

Adamın biri barda kavga çıkardığı için tutuklanmış. Mahkemeye çıkarılmış. Hakim sormuş:

Hakim: - Nerede yaşıyorsun?

Adam: - Orda burda...

Hakim: - Ne iş yaparsın?

Adam: - Onu bunu...

Hakim: - Barda kavga ettiğin adamı önceden tanıyor muydun?

Oy ver:
loading
3.5(14 oy)

Ünlü kalp cerrahı Michael Ellis DeBakey, bozulan arabasını tamirciye götürmüş. Tamirci doktoru görünce sormuş; "Siz ünlü doktor DeBakey değil misiniz?" "Evet" demiş doktor. Tamirci ellerine bulaşan yağı bir beze silip ellerini temizlemiş ve el sıkışmak için doktorun yanına gelmiş. El sıkıştıktan sonra tebesüm ederek söze başlamış:

Oy ver:
loading
3(21 oy)

Genç Temel bir gün baloya gitmiş. Orada kendince yaşça çok büyük güzel bir kadınla görmüş. Yanına gidip sormuş:

- Merhaba cüzel payan. Penimlen tans eder misunuz?

Kadın Temel'e küçümseyerek bakmış:

- Bir çocukla asla dans etmem.

Temel:

- Lutfen benu affedun. Hamile oldiğunizu bimayudum!...

Oy ver:
loading
3.5(7 oy)

Sayfalar