Reklam

Sihirli Hikaye sitesinde sizin de reklamlarınızı yayınlayabiliriz. Ayrıca belirli bir konuda Sihirli Hikaye sitesine sponsor olabilirsiniz.

Reklam Alanları

Sihirli Hikaye Reklam Alanları

Resimde de görüleceği üzere Sihirli Hikaye sitesi; içerik bölümünde son yayınlanan yazının hemen altında bir adet 468x60 reklam alanına (biz buna büyük reklam diyoruz), sağ bloğun en üstünde üç adet 60x60 reklam alanına (biz bunlara sağ üçlü reklam diyoruz), sağ bloğun en altında bir adet 200x200 reklam alanına (biz buna sağ tekli reklam diyoruz) sahiptir.

Reklam alanları; yazı linki, resim ya da flash animasyonundan oluşur ve tıklanınca istediğiniz adrese yönlenen (nofollow özellikli) bir bağlantı içerir.

Sponsorluk

Belirleyeceğiniz bir alanda ve uygun şartlar sağlandığı takdirde Sihirli Hikaye sitesine sponsor olabilirsiniz.

Reklam Ücretleri

Reklam ücretleri ve reklam alanlarının uygunluk durumu aşağıda listelenmiştir.

  • Sihirli Hikaye büyük reklam: 250 TL
  • Sihirli Hikaye sağ tekli reklam: 150 TL
  • Sihirli Hikaye sağ üçlü reklam: (her biri) 50 TL

Belirtilen fiyatlar bir aylık fiyatlardır. Bir ay 30 gün olarak hesaplanmaktadır.

Notlar:

  1. Reklam vermek istediğiniz reklam alanına reklam verilmiş ise ancak bu reklamın süresi dolduktan sonra reklam verebilirsiniz. Hangi alanların uygun olduğu ve uygun olmayan alanların süresinin ne zaman dolacağı yanlarında belirtilmiştir.
  2. Sihirli Hikaye sitesinde hali hazırda "büyük reklam" ve "sağ tekli reklam" alanlarında çeşitli sitelerden alınmış tıkla ve öde reklamları bulunmaktadır. Bu alanlardan birine reklam verdiğinizde; tıkla ve öde reklamı kaldırılacak, sadece sizin reklamınız 30 gün süreyle bu alanda tek başına yayınlanacaktır.

Reklam Vermek İçin

Sihirli Hikaye sitesine reklam vermek için bizimle iletişim kurabilirsiniz.