sarışın

Sarışın güzel ve sevgilisi sonunda evleniyorlardı. Sarışın ailesiyle birlikte oğlanın evinde kalıyordu, ertesi gün de düğünleri olacaktı. Genç çift birlikte geç saatlere kadar romantik bir ortamda el ele oturdular. Sarışın:

- Artık yatma vakti geldi. Düğünümde gözaltı torbalarımın şiş görünmesini istemiyorum.

Oğlan:

- Sevgilim artık sabrım kalmadı, gel yanımda yat. Nasıl olsa yarın evleneceğiz.

Oy ver:
loading
4(73 oy)

Sarışının biri kütüphaneye gitmiş ve direk bankoya yönelerek görevliden bir hamburger, bir kola ve bir de patates kızartması istemiş. Görevlinin saf saf yüzüne baktığını gören sarışın bu sefer daha yüksek sesle:

- Anlatamadım galiba beyefendi? Bana bir hamburger, bir kola, bir de patates kızartması, demiş.

Artık iyice sinirlenen görevli:

- Hanımefendi, burası kütüphane! demiş.

Sarışının yüzü kıpkırmızı olmuş, özür dileyip çok çok kısık bir sesle fısıldamış:

- Pardon, pardon... Bana bir hamburger, bir kola ve bir de patates kızartması!!!

Oy ver:
loading
4(65 oy)

İki adam Akmerkez'de karılarını kaybetmiş hararetle arıyorlarmış. Ortada koşuşturup dururken birbirlerine çarpmışlar. Ne oluyor demeye kalmamış biri; "Kardeş kusura bakma karımı kaybettim de onu arıyorum" demiş. Diğeri; "Sen de kusura bakma ama ben de karımı arıyorum" demiş.

Oy ver:
loading
3.5(18 oy)

Bir sarışın, bir kızıl ve bir esmer kız yanmakta olan bir binanın çatısında mahsur kalmışlar. İtfaiye hemen olay mahaline gelmiş, gerekli cihazları cıkarmışlar. Çatıdan atlayanları tutmak için yanlarında getirdikleri çarşafı tuttuktan sonra çatıya doğru seslenmişler:

- Atla... Bu tek sansımız!

Esmer olan kız çatının kenarına kadar gelmiş ve kendisini aşağıya bırakmış. Tam çarşafa gelirken, itfaiyeciler birden çarşafı kenara çekmişler. Esmer kız domates salçası gibi yere yapışmış. İtfaiyeciler tekrar çatıya seslenmişler:

- Hadi atla! Yoksa kurtulamayacaksın!

Oy ver:
loading
4(7 oy)

Vantrolog eline taktığı kuklayı konuşturuyor ve aptal sarışın fıkraları anlatıyormuş. Gösteri biraz ilerledikten sonra birden orta sıralardan sarışın bir kadın ayağa kalkmış ve yüksek sesle:

- Affedersiniz!

Bu çıkış üzerine kalabalık sessizleşmiş. Sarışın:

Oy ver:
loading
3(15 oy)

Sayfalar