yaşlı

Huriye, Nuriye ve Düriye 75-80 yaşlarında çok eski üç arkadaştır. Bir gün Huriye, Nuriye'ye telefon eder ve Düriye'ye gitmeye karar verirler ve giderler. Biraz muhabbetten sonra Düriye kahve yapar ve içerler. Biraz muhabbetten sonra Düriye "Ay kusura bakmayın unuttum birer kahve yapayım da içelim!" der. Huriye ve Nuriye birşey demezler ve içerler. Aradan biraz zaman geçtikten sonra Düriye "Size bir kahve bile yapmadım hemen yapayımda içelim" der ve yapar getirir. Bizimkiler de yine ses itiraz yok.

Oy ver:
loading
3(13 oy)

Seksenlik karıkoca sağlık kontrolünden geçmek için doktora gitmiş. Doktor önce beyefendiyi muayene etmiş. İyi bulmuş. O arada sormuş:

- Seks hayatınız nasıl gidiyor?

Seksenlik ihtiyar hafifçe içini çekmiş:

- İyi sayılır... Birinci sefer gayet normal oluyor doktor bey, yalnız ikincide çok terliyorum...

Doktor şaka mı yapıyor diye ihtiyarın yüzüne şöyle bir bakmış. Adam çok ciddi. Daha sonra hanımefendiyi almış muayeneye. O da turp gibi. Hala merak içinde olan doktor bu defa hanımefendiye sormuş:

- Seks hayatınız nasıl gidiyor?

Oy ver:
loading
2(7 oy)

Adamın biri yolda yürürken yaşlıca bir adama rastlamış. Bir de bakmış ki yaşlı adam, ellerini arkasına kenetlemiş öylece kendisine bakıyormuş. Biraz yaklaşınca yaşlı adam:

- Evladım senden bişey rica edebilir miyim?... Şu fermuarımı indirip beni işetebilir misin?... Sana zahmet, demiş.

Genç adam, yaşlı adamın haline acıyarak istenileni yapmış. Daha sonra yoluna devam ederken kollarının olmadığını sanıp acıdığı yaşlı adama, arkasını dönerek son kez bakmış. Bir de ne görsün; yaşlı adam elini kolunu sallayarak ilerliyor. Hemen geri dönüp yaşlı adamı yakalayıp sormuş:

Oy ver:
loading
3.5(46 oy)

Huzurevinin bahçesinde iki tonton yaşlı adam bir banka oturmuş laflıyorlar:

- Aaah... Ah! yaş oldu 73, elim ayağım tutmuyor, her tarafım ağrıyor. Benle aynı yaşta değil misin ya sen kendini nasıl hissediyorsun?

- Yeni doğmuş bir bebek gibi!

- Aa? Nasıl yani?

- Kafada saç yok, ağızda diş yok, galiba az önce de altıma yaptım!...

Oy ver:
loading
3.5(6 oy)

Adamın birinin bağırsaklarında bir dolu kurt varmış. Bakmış kendiliğinden iyileşmesi mümkün değil. Doktora gitmeye karar vermiş. Doktor kısa bir muayene sonrası:

- Yazdığım ilacı kullanın bütün kurtlarınız dökülür, demiş.

Oy ver:
loading
3.5(4 oy)

Sayfalar