Feministler

30 Ekim 1999'da feministler bir toplantı yaparlar ve kararlar alınır. 30 Ekim 2000'de feministler tekrar toplanır. Fransız bayan anlatmaya başlar:

- Geçen seneki toplantıdan sonra eve gittim ve kocama restimi çektim. "Bundan sonra herkes kendi bulaşığını yıkayacak!". Birinci gün bulaşıkları yıkamadım, bir şey görmedim. İkinci gün yıkamadım bir şey görmedim. Üçüncü gün baktım ki kocam hem kendi bulaşığını yıkıyor hem benimkileri. O gün bugündür çok mutluyuz.

Alman bayan anlatmaya başlar:

- Geçen seneki toplantıdan sonra eve gittim ve kocama restimi çektim. "Bundan sonra herkes kendi çamaşırını yıkayacak". Birinci gün çamaşırı yıkamadım, bir şey görmedim. İkinci gün yıkamadım bir şey görmedim. Üçüncü gün baktım ki kocam hem kendi çamaşırını yıkıyor hem benimkileri. O gün bugündür çok mutluyuz.

Bizim Türk bayan anlatmaya başlar:

- Geçen seneki toplantıdan sonra eve gittim ve kocama restimi çektim. "Bundan sonra herkes kendi yemeğini yapacak". Birinci gün yemeği yapmadım, bir şey görmedim. İkinci gün yapmadım bir şey görmedim. Üçüncü gün gözüm biraz açıldı görmeye başladım!...

Oy ver:
loading
3(5 oy)