Reptilian

Merhaba sevgili okurlar. Sizlere bu yazımda gene bir o kadar ilginç aslında uzun zamandır dünyada bulunan fakat insanların bir çoğunun haberi olmayan bir olaydan bahsedeceğim.

Nedir Reptilian? Tek bir kelime ile açıklamam gerekirse; Uzaylı. Evet şekil değiştirebilen uzaylı ırkı. Aslında yıllardır dünya da olduklarına fakat insan ırkı çoğaldıktan sonra yer altına çekildiklerine veya bir kısmının uzaya geri döndüğüne dair çeşitli şehir efsaneleri var. İşin ilginç yanı aslında onlar içimizdeler. Hatta Oyungezer dergisinin Ağustos 2014 sayısında Emre Sümer Alt Dosya Konusunda Ufolar ile ilgili detaylı bir yazı yazmıştı. Bu kategoride Reptilian 'da vardı ve o yazı aynen şu şekildedir.

Üzerinde en çok komplo teorisi yürütülen ırk. Alpha Draconis yıldız sisteminden gelen Reptilian ırkıdır. Dev bir kertenkeleye benzetebileceğimiz bu ırkın aslında galakside pek çok gezegeni gizlice yönettiği söylenir. En çılgın teorilerden biriyse aslında bizim dünyamızı da bu ırkın yönettiği ve pek çok dünya liderinin Reptilian olduğu şeklindedir (mesela Bush). Zira deri değiştirme yeteneğine sahip bu ırk görünüm olarak tamamen bir insanın şeklini de alabilir. Leydi Diana'nın da kraliyet ailesinin bir kısmının aslında Reptilian olduğunu öğrendiği için öldürüldüğü bile iddia edilmektedir. Kılık değiştirme yetenekleri sayesinde gündelik hayatımıza gizlice sızdıkları ve sokaklarda gördüğünüz bazı kişilerin Reptilian olduğu da söylenir ama fazla gözünüzü korkutmak istemiyorum.

"Oyungezer Ağustos Sayısından Alıntıdır"

Aslında Spider Man'in bir düşmanı aynı bu şekilde dev bir kertenkeledir. Dr. Connors namı diğer Lizard. Aslında yeniden çekilen ve Örümcek adam'ın hikayesini baştan anlatan Amazing Spider Man filminde bu düşmanı ortaya çıkar. Acaba bu da bir bilinç altı mesajı olarak mı bize servis edilmiştir? Bu adam yani Dr. Connors bir kaza sonucu kertenkele olur. Aslında kazadan ziyade biraz da bilinçlidir çünkü kendi üzerinde deney yapar fakat kertenkele bunun aklını iradesini ele geçirip bütün şehri kendi gibi kertenkele insanlara çevirmek ister!

Bence bu olay kesinlikle Reptilianlara bir gönderme filmi izleyip üstüne birde youtube'dan "Obama's Reptilian Secret Service" yazıp ilk videoyu izlerseniz ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız diye tahmin ediyorum. Bu ve buna benzer bir çok örnek var. Emre Sümer'in de dediği gibi Reptilian olduğu veya Reptilian koruması altında olduğu iddia edilen bir sürü ünlü isim mevcuttur. Şunu hep söylerim 18 bin alem vardır. Bizler bu evrende kesinlikle yalnız değiliz. Adını sanını duymadığımız kim bilir daha neler var. Uzaylılar gerçek ve buda bir uzaylı türü olduğuna göre kim bilir bu hikayelerin altından daha neler çıkar neler...

Ayrıca Reptilian konusunu araştırmamı tavsiye eden sevgili Manolya Demir hanıma çok teşekkür ederim.

Oy ver:
loading
3.5(26 oy)