Oylama

  1. Sitede beğendiğiniz ya da beğenmediğiniz yazıları işaretleyerek; yazıyı sizden sonra okuyacak olanların, yazı hakkında fikir sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.
  2. Sitedeki kaliteli içeriğin ortaya çıkmasına yardımcı olmuş olursunuz.
  3. Eğer üye olduktan sonra beğendiğiniz yazıları işaretlerseniz; daha sonra bu yazılara kolayca ulaşabileceğiniz bir liste oluşturursunuz. "Beğen"i işaretlediğiniz yazılara profil safanızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

Hayır. Sihirli Hikaye sitesinde beğendiğiniz ya da beğenmediğiniz yazıları işaretleyebilirsiniz. Bu özelliği kullanabilmek için üye olmanız gerekmez. Fakat üye olarak sevdiğiniz yazıları profil sayfanızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca üyelerin beğenmedim olarak işaretlediği yazılar artık, sitenin sağ tarafında bulunan "Yeni Yazılar", "Çok Okunanlar", "Rastgele Yazılar" vb. yazı listelerinde görünmez. Üye olmak için tıklayın.

Hayır. Eğer tarayıcınızda javascript ayarı açıksa oy kullanımı işlemi ajax ile gerçekleşecek ve sayfa yeniden yüklenmeden oy kullanabilecekseniz. (Oy kullandığınızda sadece oy sonuçlarını gösteren yıldızlar ve oy kullananların sayısını gösteren kısım güncellenir.) Eğer javascript devre dışı bırakılmış ise oy kullanma işlevi çalışmayacaktır.

Elbette. İstediğiniz yazı için gün içinde bir oy kullanabilirsiniz. Ayrıca oy kullanmak için üye olmanız da gerekmez.