Kadınlığını Hissetmek

Atlantik okyanusu üzerinde seyir halindeki yolcu uçağı, şiddetli bir fırtınaya yakalanır. Bir yanda yağmur gök gürültüsü derken uçağın motorlarının arıza yaptığı anons edilir. Artık herkes son anlarını değerlendirme peşindedir. Ön sıralardan bir kadın ayağa fırlar:

- Ben artık dayanamayacağım. Burada sakince oturup ölümü bekleyecek değilim. Madem ki burada öleceğiz; bari kadınlığımı hissederek öleyim. Aranızda bana; son bir kez kadınlığımı hissettirecek bir erkek var mı?

Herkesin meraklı bakışları arasında arka sıralardan bir el kalkar. Kadın el kaldıranı göremese de yanına doğru yürür. Bu sırada adam da üzerindeki gömleği bir çırpıda çıkarır. Şiddetli fırtına çakıp duran şimsekler sırasında kadın, el kaldıran genç adamın kaslı, üçgen vücudunu seçer. Sonunda kadın ve adam karşı karşıya gelmişlerdir. İkisinin de solukları hızlanmıştır. Adam kısık bir sesle kadının kulağına fısıldar:

- Ölmeden önce sana kadınlığını tattırabilirim. Hala istiyor musun?

"Evet!" der kadın dudaklarını ısırarak. Erkek; "Peki öyleyse" deyip elindeki gömleği top şeklinde buruşturup kadının üzerine atar ve bağırarak devam eder:

- ÖYLEYSE ÜTÜLE ŞU LANET GÖMLEĞİ!...

Oy ver:
loading
4.5(8 oy)