Korku Hikayeleri

Kendi kurgularımın ve yaşanmış olayların yer alacağı tamamen korku üzerine olan bölümdür.

Korku üzerine çeşitli araştırmalar yaptım ve halada yapıyorum. Zaman zaman bu çalışmalarıda sizlerle paylaşmayı düşünüyorum. Çeşitli sorularınız varsa seve seve beklerim.

Not: Yazdığım konulara ciddiyet taşımayan ve dalga geçmek amaçlı mesaj gönderen üyeler banlanacaktır.

Merhaba sevgili okuyucular. Zannedersem bu kadar kısa sürede yazı ekleyerek rekor kırdım fakat bundan böyle olabildiğince aktif olmaya özen göstereceğim. Diyorum diyorum ama bir türlü fırsat olmuyor. Açıkçası ben kopyala yapıştır mantığına karşıyım o yüzden bir yerde ki yazıyı alıp koymak yerine iyice araştırıp çeşitli bilgilere ulaşmaya çalışıyorum bu yüzden hem yazıyı hazırlamam uzun sürüyor hemde malum çeşitli sebeplerden dolayı (okul,projeler vs.) böyle nadir ekliyorum. Neyse lafı uzatmayayım.

Oy ver:
loading
3.5(41 oy)

Merhaba sevgili okurlar. Gene ben ve gene uzun bir aradan sonra yeni bir hikaye. Artık bana alıştığınızı tahmin ediyor ve tabi ki yoğunluğumdan dolayı çok aktif olamadığım için affınıza sığınıyorum ama yeni hikayelerin gelmeye devam edeceği haberini de vermekten mutluluk duyuyorum.

Oy ver:
loading
3.5(42 oy)

Merhaba sevgili sihirli hikaye okurları. Bu sefer sizlere farklı bir konu hakkında bir yazı yazacağım. Başlıktan da anlayacağınız üzere bu sefer konumuz paranormal olaylar değil biz insanlar. Evet bu sefer biz insanlar diyorum zaten ne oluyorsa bizim başımıza geliyor bizim yüzümüzden oluyor. Lafı fazla uzatmadan konuya giriş yapıyorum.

Oy ver:
loading
3(53 oy)

Merhaba sevgili okuyucularımız. Huzurlarınızda yine ben ve yine bir gerçek olay. Bu yazıyı yazmayı uzun zamandır istiyordum Kısmet bu akşamaymış. Zannediyorum ki bir çok insan bu esrarengiz yerin adını duymuştur. Bazı filmlerde bile geçmiştir. (Mesela Percy Jackson Canavarlar Denizi) Atlantik Okyanusunda bulunan bu esrarengiz yer bu güne kadar birçok tuhaf olaya ev sahipliği yapmıştır. Birçok gemi birçok uçak kaybolmuştur. Denizde bulunan bu bölgeye kimse yaklaşamamaktadır. Birçoğunuzun bildiği üzere uzun zamandır korku araştırmaları yapmaktayım.

Oy ver:
loading
4(39 oy)

Herkese merhaba. Efendim aylardır hatta senelerdir bahsettiğim bu meşhur yeri bulmak üzere 23 Nisan 2014 günü üç kişi yola çıktık. Güzel bir vapur sefasının ardından adaya ayak basar basmaz araştırma hevesi ile tuttuk esrarengiz evin bilmediğimiz yolunu. Oradan girdik oradan çıktık o faytoncu senin bu seyyar satıcı benim sorduk soruşturduk sonunda esrarengiz evimizi bulduk. Bundan önce Aktüel Degisi 'nin 2010 senesinde çıkardığı sayıda Rum Yetimhanesi yazımda ki yorumlarda da bahsetmiştim ama o bilgileri tazelemek adına bizzat açıklamayı tekrar yazıyorum.

Oy ver:
loading
4(20 oy)

Sayfalar