Korku Hikayeleri

Kendi kurgularımın ve yaşanmış olayların yer alacağı tamamen korku üzerine olan bölümdür.

Korku üzerine çeşitli araştırmalar yaptım ve halada yapıyorum. Zaman zaman bu çalışmalarıda sizlerle paylaşmayı düşünüyorum. Çeşitli sorularınız varsa seve seve beklerim.

Not: Yazdığım konulara ciddiyet taşımayan ve dalga geçmek amaçlı mesaj gönderen üyeler banlanacaktır.

Herkese merhaba. Uzun müddettir paylaşımda bulunamıyorum. Bir yandan okul bir yanda tiyatro ekibim vs. Söz vermek istemiyorum çünkü zaman bulamadığım için yapmak istediklerimi de yapamıyorum ve yalancı durumuna düşmek istemiyorum. Neyse fazla uzatmayayım işte fırsat buldukça paylaşım yapmaya çalışıyorum. Bu sefer sizlere daha öncede gördüğüm ve ilgimi çeken bir yerden bahsetmek istiyorum.

Oy ver:
loading
4(34 oy)

Merhaba sevgili okuyucular. Uzun bir aradan sonra sizleri bu yazımda Rusya'ya götüreceğim ve zannedersem bu olay ile biraz üzeceğim...

Oy ver:
loading
4(16 oy)

Herkese merhaba. Efendim aylardır hatta senelerdir bahsettiğim bu meşhur yeri bulmak üzere 23 Nisan 2014 günü üç kişi yola çıktık. Güzel bir vapur sefasının ardından adaya ayak basar basmaz araştırma hevesi ile tuttuk esrarengiz evin bilmediğimiz yolunu. Oradan girdik oradan çıktık o faytoncu senin bu seyyar satıcı benim sorduk soruşturduk sonunda esrarengiz evimizi bulduk. Bundan önce Aktüel Degisi 'nin 2010 senesinde çıkardığı sayıda Rum Yetimhanesi yazımda ki yorumlarda da bahsetmiştim ama o bilgileri tazelemek adına bizzat açıklamayı tekrar yazıyorum.

Oy ver:
loading
4(20 oy)

Herkese merhaba. Efendim bir o kadar koşuşturmalı bir o kadar idare eder kıvamda geçen bir yaz tatilinin bitmesi gene de içime oturdu. Tabi ki buna da şükür neyse ki okulumun açılmasına daha var. Lafı uzatmayayım ve yazılarımda verdiğim bu uzun aradan sonra telafilerime başlayayım.

Oy ver:
loading
4(12 oy)

Karadedeler Olayı ile ilgili bir önceki yazımda (bkz. Karadedeler Olayı) jandarmanın bu işin içinde olduğunu savunanlar var demiştim. İşte olaya bir de bu açıdan bakalım. http://www.lifeburgaz.com/index.php/luleburgaz/2011/07/karadedeler-olayi/ (tt. 24.04.2012) sayfasında Mustafa isimli bir kullanıcı şöyle bir yorum yapmış.

Oy ver:
loading
4(26 oy)

Sayfalar